RENT A CAR

Appartements Stevovic

Tivat, KALIMANJSKA 2/4

Requêtes: 791 Visiteurs: 30456

Requêtes: 791 Visiteurs: 30456

Ajouter aux Favoris

l'Internet

Terrain de stationnement

Climatisé

Lit de bébé


La description

ROSTILJApartmani su opremljeni sa po jednim bracnim krevetom i jednim krevetom za jednu osobu.Dovoljno su prostrani za smjestaj porodice sa dvoje djece ili tri odrasle osobe.Apartmani su opremljeni sa:cajna kuhinjasporetfrizidercajniktostermikser kompletno posudjekupatilotuswc ves masina uvek topla i hladna vodaKuca se nalazi na 150 metara od plaze i 20 metara od glavnog setalista.Okruzena je bastom u kojoj se nalazi sto sa stolicama.DOBRODOSLI[/0][1]& div; gt;The apartments are equipped with one double bed and one single bed. Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [/11][11]Apartamente janë të pajisura me: aneks kuzhine, dush, kabinete dushi, mikrovalë, mikrovalë, pjatalarëse, furrë me mikrovalë, mikrovalë, Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [/
Lire la suite

Emplacement

Pour le centre-ville: 25m

À la plage: 150m

Au magasin: 50m

Au restaurant: 50m

Contact direct avec le propriétaire

Contacter le propriétaire

Vous avez envoyé une requête avec succès.

nights (
-
)

Appelez le propriétaire

+382 69 557 266

Le nom du propriétaire

Lidija Stevovic

E-mail