RENT A CAR

Apartmanok Stevovic

Tivat, KALIMANJSKA 2/4

Foglalás: 791 Látogatók: 30401

Foglalás: 791 Látogatók: 30401

Add hozzá a kedvencekhez

Internet

Parkoló

Légkondicionált

Baba ágy


Leírás

div>ROSTILJApartmani su opremljeni sa po jednim bracnim krevetom i jednim krevetom za jednu osobu.Dovoljno su prostrani za smjestaj porodice sa dvoje djece ili tri odrasle osobe.Apartmani su opremljeni sa:cajna kuhinjasporetfrizidercajniktostermikser kompletno posudjekupatilotuswc ves masina uvek topla i hladna vodaKuca se nalazi na 150 metara od plaze i 20 metara od glavnog setalista.Okruzena je bastom u kojoj se nalazi sto sa stolicama.DOBRODOSLI[/0][1]& div; gt;The apartments are equipped with one double bed and one single bed. Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [/11][11]Apartamente janë të pajisura me: aneks kuzhine, dush, kabinete dushi, mikrovalë, mikrovalë, pjatalarëse, furrë me mikrovalë, mikrovalë, Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [
Olvass tovább

Elhelyezkedés

A városközpontba: 25m

A tengerpartra: 150m

Az üzletbe: 50m

Az étterembe: 50m

Közvetlen kapcsolat a tulajdonosával

Tulajdonos elérhetősége

Sikeresen elküldte a lekérdezést.

nights (
-
)

Hívja a tulajdonosat

+382 69 557 266

Tulajdonos neve

Lidija Stevovic

Lekérdezés küldése