RENT A CAR

Apartamente Stevovic

Tivat, KALIMANJSKA 2/4

Cereri: 791 Vizitatori: 30458

Cereri: 791 Vizitatori: 30458

Adauga la favorite

Internet

Loc de parcare

Cu aer condiţionat

Pat de bebeluș


Descriere

ROSTILJApartmani su opremljeni sa po jednim bracnim krevetom i jednim krevetom za jednu osobu.Dovoljno su prostrani za smjestaj porodice sa dvoje djece ili tri odrasle osobe.Apartmani su opremljeni sa:cajna kuhinjasporetfrizidercajniktostermikser kompletno posudjekupatilotuswc ves masina uvek topla i hladna vodaKuca se nalazi na 150 metara od plaze i 20 metara od glavnog setalista.Okruzena je bastom u kojoj se nalazi sto sa stolicama.DOBRODOSLI[/0][1]& div; gt;The apartments are equipped with one double bed and one single bed. Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [/11][11]Apartamente janë të pajisura me: aneks kuzhine, dush, kabinete dushi, mikrovalë, mikrovalë, pjatalarëse, furrë me mikrovalë, mikrovalë, Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI [/
Citeste mai mult

Locație

În centrul orașului: 25m

La plajă: 150m

La magazin: 50m

Catre restaurant: 50m

Contact direct cu proprietarul

Contactați proprietarul

Ați trimis o interogare.

nights (
-
)

Sunați proprietarul

+382 69 557 266

Numele proprietarului

Lidija Stevovic

Trimiteți o interogare