RENT A CAR

Apartamente Labud

Baošići, E65, Baošići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1777 Vizita: 73959

Numri i pyetjeve: 1777 Vizita: 73959

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne ofrojmë tre apartamente me një dhomë gjumi dhe dy apartamente. SHFRYTEZIMET E SHFRYTEZIMIT NË QERSHOR DHE KORRIK NGA 40% !!! Banesat janë të vendosura në një vend të bukur Mesdhe, turistik Baosicima, pranë Herceg Novi. Baosici pasur me plazhe të pastër dhe të mesme me një shumëllojshmëri të bare, restorante, kafene dhe një gamë të gjerë si për të rinjtë dhe për njerëzit në moshë të pjekur. Jo larg nga Baosica është Herceg Novi, dhe për ata që nuk mbajnë një vend, ata shpejt arrijnë Kotor, Tivat dhe Budva. Të gjitha apartamentet tona kanë tarraca me pamje nga deti dhe një nga gjiret më të bukura - Boka Kotorska Bay. Terracitë kanë cadra që ofrojnë një përvojë të plotë. Dy suita luksoze përfshijnë: dhomë gjumi me krevat francez, dhomë gjumi me krevat divan, mini kuzhinë, banjo, TV, wi-fi dhe ajer te kondicionuar dhe tarraca te bollshme me pamje nga deti. Ky apartament mund të strehojë deri në 4 persona. Kjo veshje është 5 euro në ditë. Deri në 10 korrik dhe 20 gusht është në zbritje dhe është 30 euro në ditë. Një apartament mini përfshin: dhomë të madhe me krevat divan qoshe, krevat francez, dhomë ngrënie me mini kuzhinë, banjo, TV, wi-fi dhe tarracë me pamje nga deti. Ky apartament mund të strehojë 3 deri 4 persona. Ky apartament është 30 euro në ditë. Deri në 10 korrik dhe 20 gusht, ajo është në zbritje dhe është 25 euro në ditë. Apartament përfshin: Dhomë gjumi të mëdha me katër krevate të vetme, dhomë gjallë të madhe me krevat divan, kuzhinë, banjo, sallë, TV, wi-fi, tarracë me vuaj në ajër. Ky apartament strehon deri në 6 persona. Ky apartament është 40 euro në ditë. Deri në 10 korrik dhe 20 gusht, zbritja është 30 euro në ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269730420

Emri i pronarit

Labud Vujadinovic

Web site: https://www.instagram.com/apartmani_labud_montenegro/?hl=en


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën