RENT A CAR

Apartamente Lazzaro

Baošići, E65, Baošići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 193 Vizita: 10556

Numri i pyetjeve: 193 Vizita: 10556

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Në këtë pronë të bukur familjare, me shumë kultura të frutave mesdhetare, hije natyrore dhe gjelbërim, është e mundur të marrësh me qira dy shtëpi. Në një vilë të vogël (shtëpi njëkatëshe) ka një krevat dopio, një krevat standard dhe një krevat divan, dhe nëse është e nevojshme është e mundur të shtoni një krevat fëmijësh në mënyrë që kjo studio të mund të strehojë 5 persona. Shtëpia e dytë është një apartament me dy dhoma gjumi me një dhomë gjërë e jetesës dhe një kuzhinë të madhe të pajisur mirë. Në një dhomë ka një krevat dopio, në dy shtretërit e tjerë, ndërsa në dhomen e ndjenjes ka një krevat divan për dy persona, me mundësinë e shtimit të një krevati fëmijësh, kështu që ka deri në 7 persona në këtë objekt. Largësia nga deti 300 metra. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pasurisë. Parkim falas siguruar. Guests kanë qasje në: mini kuzhine, mikrovalë, makinë larëse dhe rondele, Barbecue, shesh lojërash për fëmijë, Jacuzzi, TV të sheshtë me kanale satelitore.

Çmimet e bungalotve në sezon: EUR 75

Çmimi i bungalot jashtë sezonit: EUR 65

Çmimet e shtëpive në sezon: EUR 120

Çmimet e shtëpive jashtë sezonit: EUR 90

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Dërgo kërkesën