RENT A CAR

APARTAMENTET RAJAK

Bar, Anta Djedovica 5c , Bar , Montenegro

Numri i pyetjeve: 762 Vizita: 20392

Numri i pyetjeve: 762 Vizita: 20392

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Fluturojnë në afërsi të plazhit (70 m) në apartamente Rajak. Apartamente janë të vendosura në vendpushimin turistik të Susanj, plazhi i të cilit Zukotrlica në brendësi të saj ka një pyll të bukur me pisha për një ambient natyror në hije. Plazhi ndodhet në një kodër në gjatësi prej 2 km në marinën e jahteve. Brenda shtëpisë familjare ka apartamente dhe studio me profile të ndryshme: dyshe, trefishtë, katër krevate dhe pesë krevate.Aty janë të pajisura me ajër të kondicionuar, mini kuzhine me enë, TV, internet Wi-Fi. Çdo apartament ka tarracën e vet, disa prej të cilave janë me pamje nga deti. Në oborrin e shtëpisë sigurohen disa hapësira parkimi Çmimet janë të negociueshme dhe shkojnë nga 8-20 euro për person (varësisht nga numri i personave, para sezonit, Pranë shtëpisë janë restorante, tregje, furra buke, barnatore.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 70m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269474310

0038230353255

0038267272346

Emri i pronarit

Branko Rajak


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën