RENT A CAR

Apartament Luna Vi

Bar, Ilino Šušanj, 2 Ulica Jovana Tomasevica, Bar 85000, Черногория

Numri i pyetjeve: 164 Vizita: 7133

Numri i pyetjeve: 164 Vizita: 7133

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartament i ri në një ndërtesë të re moderne me ashensor, në bregdet. Për 3-4 persona. Apartament me dy nivele. Tarracë e shkëlqyer. Pamje e maleve dhe detit. Niveli i parë është një studio: divan, TV satelitor, ajer te kondicionuar, kuzhinë, tualet. Niveli i dyte - dhoma gjumi (dy krevate), banjo e madhe me dush, lavatriçe. Liri shtrati, peshqir, pjata, Wi-Fi

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 900m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267073300

Emri i pronarit

Irina Vi


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën