RENT A CAR

Apartament Vanja

Bar, Centar

Numri i pyetjeve: 741 Vizita: 50221

Numri i pyetjeve: 741 Vizita: 50221

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning


Përshkrim

Apartamenti ndodhet 250m nga deti në qendër të Barit, në një ndërtesë banimi në katin e parë nga dhomen e ndenjes me krevat divan qoshe, mini kuzhine, e cila eshte gjithashtu ne pjesë e dhomës së ndenjes, dhoma gjumi më të vogla me krevat dhe banjo franceze.Apartamenti ka ajër të kondicionuar dhe kabllo televizion. Në pjesën e përparme dhe prapa ndërtesës ekziston një parking i madh publik, kështu që ka gjithmonë hapësirë parkimi të lirë.

APARTAMENT NUK ËSHTË LËSHIM NGA 1.9.2018.-1.6.2019.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269376041

Emri i pronarit

Vanja Mehovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën