RENT A CAR

Apartament Zorana

Bar, Unnamed Road, Polje, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 1194

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 1194

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Objekti i akomodimit "Apartamenti Zorana" ndodhet në një periferi të qetë, 5-7 minuta me makinë deri në qendër, plazhin e qytetit dhe atraksione të tjera të tilla si "Ulliri i Vjetër", si dhe vendi historik i "Old Bar" dhe të tjera afër tërheqjet. Isshtë bërë e veçantë nga një tarracë me pamje nga malet dhe kopshti i saj, një oborr që siguron familjet me fëmijë, çiftet dhe shoqërinë me intimitet, relaksim, hapësirë për lojë, shoqërim dhe paqe për drekën e pasdites dhe relaksin.

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 400m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

0038268089930

Emri i pronarit

Zorana Martinić

Objektet e zgjedhura