RENT A CAR

Apartament ne ndertim 65 m2 Bar Centar

Bar, 1 Bulevar Revolucije, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 375 Vizita: 2503

Numri i pyetjeve: 375 Vizita: 2503

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje ndertese ne qender te qytetit prane Bulevardit te Revolucionit, ne rrugen Rista Lekica C11. Apartamenti ka 65 m2, në dhomën e gjumit ka një krevat francez, një krevat - "të vetme" dhe një krevat divan, dhe një dhomë që jetojnë me një krevat divan. Ajër të kondicionuar në një apartament të plotë. TV kabllor dhe internet optik janë falas. Të gjitha objektet e qytetit janë në dispozicion për të gjithë mysafirët - objektet tregtare, institucionet arsimore dhe qeveritare, kafenetë dhe restorantet. Kjo është një pjesë elite e qytetit, e cila karakterizohet nga një mënyrë jetese paqësore, pa marrë parasysh sezonin turistik.

Në afërsi ka supermarkete (FRANCA, MAXI), treg me ushqim deti të freskët, peshk lumi, perime dhe fruta, si dhe kopshti, shkolla fillore, shkolla e mesme, institucioni, objektet administrative dhe objektet e infrastrukturës së qytetit. Gjatësia e shëtitores përgjatë detit, me shumë kafene dhe restorante komode, është 4 km larg. Ndërsa ecën përgjatë bregut, mund të vizitoni gjithashtu rezidencën verore të mbretit Nikolla I, i cili është një monument kombëtar. Një nga tempujt më të mëdhenj dhe më të fundit ortodoks të Malit të Zi ndodhet 5 minuta më këmbë nga ndërtesa. Në afërsi të tij ka një palestër bar me palestër dhe sallone atletike. Në një shëtitje 7 minuta, në breg të detit, ekziston një kompleks sportiv i përbërë nga një fushë futbolli me një pistë atletike, një fushë futbolli dhe fusha tenisi.

Për dashamirët e pushimeve aktive në Bar ka mundësi që të ballafaqoheni me ecje ekstreme në mal me biçikletë malore, duke ecur në shtigjet turistike në manastiret e largëta, si dhe shëtitje në ekskursione.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269722277

Emri i pronarit

Vladimir Zunjic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën