RENT A CAR

Apartamente BULATOVIC - 2 min nga plazhi!

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 2941 Vizita: 90919

Numri i pyetjeve: 2941 Vizita: 90919

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Bulatovic janë të vendosura në Susnj vetëm 2 minuta nga plazhi në rreshtin e parë në det. Çdo njësi akomodimi ka një hyrje të veçantë, një banjo private dhe një kuzhinë, tarracë të mobiluar. Objekti është nën mbikqyrje video për 24 orë, duke përfshirë një parkim të ndezur në oborrin e shtëpisë. Guests janë në dispozicion dhe i pjekur në skarë në oborrin e shtëpisë. Ne po transferojmë nga aeroporti me një çmim të volitshëm. Objekti ynë është i hapur gjatë gjithë vitit dhe në muajt e sezonit ne ofrojmë çmime shumë të volitshme. Kemi një ofertë apartament 45m2, hyrje të veçantë, dhomë gjumi me krevat dopio dhe një shtrat tjetër, dhomen e ndjenjes ka një divan që mund të shndërrohet në një shtrat, kështu që dhomen e ndjenjes është si një dhomë tjetër dhomë. Në apartament mund të shtohet 3 shtretër shtesë / çmimi është ndryshuar /, në këtë apartament ka kuzhinë dhe dhomë ngrënie të pajisur plotësisht, banjo me dush, tarracë të mobiluar me pamje nga deti, LCD TV, përdorim i lirë i ajrit të kondicionuar dhe internet wi-fi, parking hapësirën e makinës. apartament 40m2, hyrje të veçantë, dhomë gjumi me një krevat dopio dhe dy krevate, dhomen e ndjenjes dhe kuzhinë janë një dhomë dhe ka një divan që mund të shndërrohet në një shtrat, kështu që dhoma e jetesës është si sallon i dhomës së dytë. fle një të rritur ose dy fëmijë. në apartament mund të shtohet 3 shtretër shtesë / çmimi është ndryshuar, në këtë apartament ka një kuzhinë dhe dhomë ngrënie të pajisur plotësisht, banjo me dush, tarracë të mobiluar me pamje deti të pjesshme, LCD TV, përdorim falas të ajrit të kondicionuar dhe internet wi-fi, hapësirë parkimi për makinën. apartament studio 25m2 për 2 të rritur, ky apartament ka një hyrje të veçantë, krevat frëngjisht, mund të shtohet dhe një shtrat / çmim shtesë është ndryshuar / pajisur plotësisht kuzhinë, banjo, tarracë të mobiluar, LCD TV, përdorimin e lirë të ajrit të kondicionuar dhe wi-fi internet, vend parkimi për makinën. apartament studio 30m2, për 3 persona, hyrje të veçantë, frëngjisht dhe një shtrat për një person / mund të shtohet një shtrat shtesë / çmim është ndryshuar /, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo me dush, tarracë të mobiluar me pamje nga deti, LCD TV , përdorimi i lirë i kondicionerit dhe internetit wi-fi, hapësira parkimi për makinën. ne ofrojmë 2 apartamente të tilla shtëpi me 150 m2, hyrje të veçantë, 2 dhoma gjumi në çdo krevat dopio, dhomë të madhe të jetesës me divan që mund të shndërrohet në një shtrat kështu që vjen si një dhomë gjumi e tretë, kuzhinë e pajisur plotësisht dhe dhomë ngrënie, frigorifer, sobë me furrë, mikrovalë, pjatalarëse, banjo me hidromasazh dush dhe masazh të plotë, tarracë të madhe me pamje nga deti të bukur, mobilje oborr dhe shtretër dielli. në apartament ka LCD TV 60`, kanalet satelitore, përdorimin e lirë të kondicionuar dhe wi fi internet. Në apartament mund të shtohet 3 shtretër shtesë / çmimi është ndryshuar / çmimi i banesës është 120 euro për 1 ditë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 030 334

Emri i pronarit

Dubravka Bulatovic

Dërgo kërkesën