RENT A CAR

Apartamente Belvedere me Pishinë

Bar, Illino bb, Crna Gora

Numri i pyetjeve: 194 Vizita: 1838

Numri i pyetjeve: 194 Vizita: 1838

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Parkim, Sat TV, pamje nga deti, internet, kondicioner, 500 m nga plazhi kryesor dhe 500 m nga qendra!Për turistët dhe të gjithë ata që e duan paqen, qetësinë dhe këngën e shpendëve, ne ofrojmë strehim ideal ideal në një zonë të qetë dhe të gjelbër të rrethuar nga Dobre Vode. Apartamente të sapo rinovuara, shumë moderne me një pishinë pastërtie superiore do t'ju ofrojnë rehati superiore, pushime të këndshme dhe ndjesinë e shtëpisë tuaj.

Apartamentet Belvedere janë të përballueshme dhe ndodhen në Dobre Vode 500m nga plazhi kryesor dhe disa kafene, restorante dhe restorant veçanërisht të rekomanduar Kalamper i cili ofron peshk të freskët dhe Barbecue të mirë dhe ka edhe zyra postare, tregje, furra dhe farmaci.

Aty pranë janë destinacione të njohura turistike si Red Beach, Sutomore, Bar dhe Ujeha.

Apartamentet Belvedere tërheqin mysafirë me shije, të cilët dinë të zgjedhin strehim me një brendshme të bukur moderne dhe një vendndodhje të shkëlqyeshme.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 2300m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 350m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268393662

Emri i pronarit

Direct Booker


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën