RENT A CAR

Apartamente Brdar

Bar, 21 Ul.I Bokeljske Brigade, Бар, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 112 Vizita: 9705

Numri i pyetjeve: 112 Vizita: 9705

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Marrja me qira apartamente në 150m nga plazhi. Duke siguruar parking, ujë të pandalshëm, televizion, internet pa tel, çdo apartament me një tarracë të veçantë. Ku ndihemi të ftuar si në shtëpi. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj, të gatshëm për çdo kompromis dhe marrëveshje për kënaqësinë reciproke.Këtu ende është e vjetër rregulli që mysafiri është gjithmonë në vendin e parë.

Vendbanimi Šusanj ndodhet në hyrjen e qytetit të Barit. Apartamente tona janë të vendosura në zemër të këtij vendi të bukur.Në varg 150m ju keni gjithçka që ju nevojitet: Tregjet, restorantet, furrat e bukës, zyra postare, farmaci, plazhi. ju keni shëtitje 2 km të gjata, e cila është e lidhur me portin dhe marinën e qytetit.Përveç plazhit kryesor, ka shumë plazhe më të vogla në zonën që meritojnë të vizitojnë, turistik gjithashtu vjen në qendrën rekreative të Šumice, ku mund të përdorni një sërë pajisjeve ushtrimore në hije. Në hyrje të Bar, ka shumë fusha tenisi dhe fusha futbolli, nëse keni vendosur të kaloni në mënyrë aktive pushimet tuaja.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267280677

+38268036430

Emri i pronarit

Besim Medjedovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën