RENT A CAR

Apartamente Globarevic & Son

Bar, E851, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 128 Vizita: 5864

Numri i pyetjeve: 128 Vizita: 5864

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Globarevic & Son ndodhet në Bar në të gjithë Katedralen në Bulevardin 200 metra nga qendra e qytetit. Stacioni kryesor i autobusëve, si dhe stacioni hekurudhor janë vetëm 5 minuta larg nga akomodimi. Bar ndodhet 36 kilometra nga Aeroporti i Podgoricës dhe ne jemi në gjendje të ofrojmë transport të përshtatshëm dhe të përballueshëm. Në shtëpi ka 4 apartamente studio dhe secila prej tyre është e pajisur me mobilje të rehatshme, ajer te kondicionuar, kuzhinë, banjo të veçantë, TV kabllor dhe pa Wi-Fi përfshira. Në oborr ka një vuaj që është në dispozicion për të gjithë mysafirët. Kapaciteti i një apartamenti arrin 4 persona, tre apartamentet e tjera kanë kapacitet prej 3 të rriturve Ne ofrojmë mysafirë transferim falas në disa nga plazhet aty pranë në Sutomore, Petrovac, Veliki pijesak dhe Ulqin.

Ne gjithashtu u ofrojmë mysafirëve një ekskursion njëditor në Manastirin e Ostrogut çmimi i të cilit është 50 euro (për një ekskursion njëditor) Çmimi i banesës është 8 euro për person për një natë Kontakt: +382 67 862 301 (Viber.What's Up), +382 67 238 841 (Viber)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038230312619

38267862301

38267238841

Emri i pronarit

Nenad Globarevic

Dërgo kërkesën