RENT A CAR

Apartamente Jovanovic

Bar, Gavrila Principa, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 1166

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 1166

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Objekti ndodhet në Susanj, 500m nga deti, ka 2 apartamente studio trefishe dhe një dyshe. Secili nga apartamentet ka një hyrje të veçantë, tarracë private, kuzhinë dhe banjo, apartamentet janë me ajër të kondicionuar, internet dhe TV janë në dispozicion, sigurohet vend parkimi. Çmimi nga 10 korriku deri më 20 gusht 10e për shtrat plus taksë turistike, para dhe pas datës së specifikuar çmimi i negociueshëm. Telefon kontakti +381652988195

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

+381652988195

Emri i pronarit

Zoran jovanovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura