RENT A CAR

Apartamente Krokac

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 525 Vizita: 46674

Numri i pyetjeve: 525 Vizita: 46674

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne mund t'ju ofrojmë apartamente me katër shtretër në Susanj. Apartamente janë të reja dhe të pajisura plotësisht. Ato përfshijnë: kuzhinë, banjo, tarracë, një krevat dopio dhe dy shtretër të vetme.

Në të njëjtën kohë, mund të vërehet se parkimi është zbatuar dhe se furnizimi me ujë është i vazhdueshëm. Akomodimi është ajër i kondicionuar, ka TV kabllor dhe internet.

Çmimet janë shumë të volitshme.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 063 523

Emri i pronarit

Apartmani Krokac

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën