RENT A CAR

Apartamente Lili

Bar, 8 Nikole Lekića, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 67 Vizita: 557

Numri i pyetjeve: 67 Vizita: 557

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamentet Lili janë të vendosura në një fshat të qetë Šušanj, vetëm 50 m nga plazhi Žukotrlica dhe 1600 m nga qendra e Barit.

Objekti përbëhet nga 8 apartamente komode dhe të pajisura mirë dhe pronarja është shumë mikpritëse dhe e sjellshme dhe do të bëjë të pamundurën për të marrë gjithçka që ju nevojitet për të kaluar pushimet tuaja pikërisht ashtu siç dëshironi.

Ofrohet parkim per 8 vetura.

Gjithashtu pranë apartamentit (30-50m) ndodhen dy dyqane, supermarket, furrë buke dhe restorant "BB" i cili ofron një përzgjedhje të madhe të pjatave të ndryshme lokale dhe ndërkombëtare. Përveç kësaj, ka mini qendra të ushqimit të shpejtë, kafene dhe shumë dyqane që shesin pajisje plazhi, suvenire dhe të ngjashme.

Me një shëtitore të gjerë buzë detit, e cila është tërheqëse për shkak të pyllit me pisha, i cili ka një efekt të veçantë shërues, ju mund të bëni shëtitje të lehta, biçikleta, skuter dhe të ngjashme. arrini shumë shpejt në stadium, fusha futbolli dhe tenisi, si dhe kështjellën e Mbretit Nikolla me një park të bukur.

Përgjatë gjithë shëtitores ka bare dhe kafene plazhi me ushqime të ndryshme, pije dhe akullore të domosdoshme.

Për shumë vite, Lili Apartments ka tërhequr turistë nga e gjithë ish-Jugosllavia, por edhe mysafirë nga Gjermania, Sllovakia, Republika Çeke, Polonia, Rusia, Hungaria, Britania, Kanadaja, madje edhe Kina e Afrika e Jugut.Si dashamirës të vërtetë të turizmit, ne u ofrojmë mysafirëve tanë një shërbim miqësor dhe efikas. Shumë të ftuar kthehen tek ne çdo vit sepse ne kemi çmime shumë të volitshme dhe një vendndodhje të mirë, në mënyrë që ata të mund të kenë atmosferën dhe relaksimin perfekt.Pritësit e Apartamenteve Lili ju ftojnë të kaloni pushimet tuaja në një atmosferë të këndshme, akomodim komod dhe të shijoni bukuritë e detit Adriatik.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1600m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267840115

0038230353752

Emri i pronarit

Ljiljana Đurašinović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën