RENT A CAR

Apartamente Milosev

Bar, Prve Bokeljske Brigade 19, Bar, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 1398 Vizita: 41705

Numri i pyetjeve: 1398 Vizita: 41705

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Marrja me qira apartamente në 150m nga plazhi. Parkimi me kusht, ujë të pandalshëm, TV kabllor, internet wireless, çdo apartament me një tarracë të madhe private. Tel: + 38268 / 510-420 Viber, WhatsApp.

Në vendin tonë, mysafirët ndjehen në shtëpi, ne jemi gjithmonë të gatshëm për çdo kompromis dhe marrëveshje për kënaqësinë e ndërsjelltë. Këtu, rregulli i vjetër është gjithmonë se mysafiri është gjithmonë në vendin e parë.

Vendbanimi Šusanj ndodhet në hyrjen e qytetit të Barit. Apartamente tona janë të vendosura në zemër të këtij vendi të bukur.Në varg 150m ju keni gjithçka që ju nevojitet: Tregjet, restorantet, furrat e bukës, zyra postare, farmaci, plazhi. ju keni shëtitje 2 km të gjata, e cila është e lidhur me portin dhe marinën e qytetit.Përveç plazhit kryesor, ka shumë plazhe më të vogla në zonën që meritojnë të vizitojnë, turistik gjithashtu vjen në qendrën rekreative të Šumice, ku mund të përdorni një sërë pajisjeve ushtrimore në hije. Në hyrje të Bar, ka shumë fusha tenisi dhe fusha futbolli, nëse keni vendosur të kaloni në mënyrë aktive pushimet tuaja.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268510420

Emri i pronarit

Zoran Milosev

Web site: http://milosev.gdenamore.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën