RENT A CAR

Apartamente Mušović

Bar, дор. от станции к вилле, Шушањ, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 32 Vizita: 5642

Numri i pyetjeve: 32 Vizita: 5642

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Mušović janë të vendosura 1 km nga plazhi në Bar. Ajo ofron strehim vetë-furnizim ushqimi me të lirë Wi-Fi. Ndërtesa është 2 km nga qendra e Bar.Të gjitha njësitë e akomodimit kanë një TV dhe një aneks kuzhine të pajisur me një tryezë ngrënieje. Guests gjithashtu mund të përdorin banjo e tyre me peshqir dhe vaskë ose dush. Nga disa njësi akomodimi ka një pamje të detit.Apartamente Mušović kanë një kopsht në të cilin ju mund të relaksoheni. Guests mund të përdorni parkim të lirë brenda pronës. Aeroporti i Podgoricës është 50 km larg.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268812680

0038268521313

Emri i pronarit

Safet Mušović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën