RENT A CAR

Apartamente SONJA

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 1427 Vizita: 62520

Numri i pyetjeve: 1427 Vizita: 62520

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Gjatë gjithë vitit, unë kam apartamente me 2, 3,4,5 dhe 6 shtretër. Ne gjithashtu marrim me qira dy dhoma me një banjo dhe një kuzhinë të përbashkët. Shtëpia është e vendosur 50 metra nga plazhi Zukotrlica në Susnjje, përballë shtëpisë ka parkim dhe oborr të madh për të luajtur fëmijët. Një supermarket i madh është afër shtëpisë. Shtëpia ka shumë tarraca me pamje nga deti. Guests mund të përdorni një Barbecue të madhe në kopsht në një ambient të këndshëm. Përveç shtëpisë, ka restorante të shumta me një kuzhinë lokale.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 920 730

Emri i pronarit

SONJA DABANOVIC

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën