RENT A CAR

Apartamente SOSKIC

Bar, 36 E851, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1720 Vizita: 57223

Numri i pyetjeve: 1720 Vizita: 57223

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Soskic ndodhet në Bar (Susanj), vetëm 50 metra nga bregu dhe shëtitore. Ato janë: një, dyfishtë, trefishtë, katër dhoma gjumi, apartamente dhe apartamente. Banesat me pamje nga deti kanë tarraca të mëdha. Secili përveç qëndrimit gjithashtu ka një kuzhinë të pajisur plotësisht me një dhomë ngrënie, një dhomë gjumi me një krevat francez dhe një banjo. Ato janë të pajisura me: ajer te kondicionuar, TV dhe internet me shpejtësi të lartë. Kuzhinë të madhe verore me Barbecue, siguruar parkimi. Apartamente janë të vendosura 50m nga plazhi, 10m nga dyqani, 20m nga buke, bookmakers dhe restorante, në pjesën më të bukur të Bar. Ne gjithashtu organizojmë transportin nga aeroporti i Podgoricës dhe Tivarit me çmimin 40e. Çmimet janë shumë më të lira në preseason dhe nënsason. Për të gjitha informacionet e tjera, kontaktoni adresën e emailit dhe numrat e telefonit të ofruar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 15m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267015449

067588928

Emri i pronarit

Rade i Danica Soskic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën