RENT A CAR

Banesë me qira Petrovic

Bar, Centar

Numri i pyetjeve: 225 Vizita: 18326

Numri i pyetjeve: 225 Vizita: 18326

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Qira apartament (studio) madhësia 43m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne semaforet kryesore, ne katin e katert (me ashensor). Kjo është një 5-minuta në këmbë nga deti. Apartament ka një krevat dopio, një krevat divan dhe një krevat divan, LCD TV, internet, ajer te kondicionuar, kuzhine, banjo dhe tarracë. Për të gjitha informatat, kontaktoni 069032821.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 331 700

Emri i pronarit

Petrovic Aleksandar

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën