RENT A CAR

Bulatovic Lux

Bar, susanj.nikola lekic 30

Numri i pyetjeve: 630 Vizita: 36481

Numri i pyetjeve: 630 Vizita: 36481

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mirë se vini në prezantimin e apartamenteve Bulatovic LUX.Ne jemi të vendosur në pjesën më të bukur të Bar Susnj.Traditionally mirë qëndrimi i pret dhe të ftuar do të bëjë qëndrimi juaj në apartamente Bulatovic Lux zgjedhja e duhur.Apartamente janë të vendosura në një distancë prej vetëm 150 metra larg plazhit, . ka 13 apartamente studio, të cilat kanë një aneks kuzhine, banjo, TV, ajer te kondicionuar, internet, tarracë dhe hyrje të veçantë. dhe telefonin.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 030353105

Emri i pronarit

Jasna Bulatovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën