RENT A CAR

De Lux Apartament Luka, Bar, Susanj

Bar, Jugoslovenska 80, Susanj, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2445 Vizita: 77205

Numri i pyetjeve: 2445 Vizita: 77205

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Vila Djuraskovic ndodhet në një pjesë të qetë të Susanjit, qytetit të Barcelonës, afër plazhit, i cili ka një pyll të bukur me pisha në brendësi të tij. Pranë vilës gjendet, tregu, buke, restorant.Vila ka apartamente dhe dhoma luksoze. Çmimet janë të favorshme.Free Parking, internet wireless, përdorim vuaj, si dhe mundësinë e marrë me qera një makinë (makinë me qira)
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68798251

Emri i pronarit

Zoran Djuraskovic

Web site: http://apartmanisobesusanj.gdenamore.com/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën