RENT A CAR

Dhoma SNEZANA

Bar, 36 E851, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 580 Vizita: 14843

Numri i pyetjeve: 580 Vizita: 14843

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në bregun e detit në një pjesë të qetë të Šušnja rrethuar nga hije të pishave të larta janë dhomat e SNEŽANA. Dhomat janë me ajër të kondicionuar, me TV dhe kuzhinë. Ju mund të shijoni pamjen e detit nga tarracë ose vetëm pak metra në plazh ku do të gjeni shumë mundësi për një ditë të përsosur me familjen tuaj.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267262115

Emri i pronarit

Gvozdenovic Snezana

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën