RENT A CAR

Konak Vukojeviq

Bar, Prve Bokeljske brigade 21

Numri i pyetjeve: 938 Vizita: 43780

Numri i pyetjeve: 938 Vizita: 43780

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vilë ju ofron strehim të rehatshëm me rehati të plotë. Ajo ka 8 dhoma dyshe (në disa dhe një krevat shtesë) dhe tre apartamente me katër shtretër me kuzhina të pajisura plotësisht. Çdo dhomë ka një banjo, tarracë, TV, DVD, frigorifer. Parkimi ofrohet gjithashtu. Pas shtëpisë është një kopsht me një kuzhinë verore të pajisur plotësisht dhe një dhomë ngrënie, e cila është e gjitha në shërbimin tuaj. Largësia nga deti 200 metra. Natyra dha gjithçka që mund të japë - deti, dielli dhe ajri i pastër me aromë me pisha. Është vetëm për ju që të vini dhe të përjetoni të gjithë atë bukurinë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 30353446

Emri i pronarit

Gavrilo Vukojevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën