RENT A CAR

Mika me apartamente

Bar, 36 E851, Šušanj, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 355 Vizita: 6467

Numri i pyetjeve: 355 Vizita: 6467

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Kjo pronë është 15 metra larg plazhit. Ajo ofron apartamente me ballkon. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën. Nga të gjitha njësitë e akomodimit ka një pamje të detit. Të gjitha dhomat dhe suita kanë një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo me dush, tualetin e lirë dhe peshqir. Apartamente kanë një zonë të shtrojë dhe një kuzhinë me një frigorifer dhe një banjë.

Kalaja e mbretit Nikola në Bar ndodhet 2 km larg, ndërsa Marina dhe Harbour Bar janë 3.5 km larg. Parku Kombëtar Liqeni i Skadarit ndodhet brenda 30 km të objektit, Sveti Stefan ndodhet rreth 35 km larg, dhe Kotor është 60 km nga objekti.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në plazh: 15m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267111447

Emri i pronarit

Milic Milica

Dërgo kërkesën