RENT A CAR

Nikolas

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 598 Vizita: 48463

Numri i pyetjeve: 598 Vizita: 48463

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpi e mobiluar me qejf 600 m nga deti në një pjesë paqësore të lagjes Susanj. Mund të marrësh me qira vila ose dhoma të tëra në mënyrë individuale. Dhomat janë të dyfishtë dhe të trefishtë, një apartament me katër shtretër. Të gjitha dhomat kanë banjo, TV dhe ajër të kondicionuar. Përdorimi i lirë i internetit-wireless. Kuzhinë qendrore me pajisje luksoze dhe pjatalarëse. Kuzhinë të madhe verore me Barbecue.

Shërbime shtesë:

Përdorimi i gjithë makinës ..... 3 euro

Transportation:

aeroport Tivat - Bar ..... 35 euro

Aeroporti i Podgoricës-Bar ... 40 euro

Ne mund të organizojmë udhëtime dhe turne sipas dëshirave të mysafirëve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269907039

Emri i pronarit

Nikola Radulovic

Dërgo kërkesën