RENT A CAR

Studio apartament Topolica

Bar, 14c Maršala Tita, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 8283

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 8283

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Topolica ndodhet në qendër të Barit, në afërsi të portit dhe plazhit të qytetit, vijës së parë në det. Është e pajisur mirë, dhe ndërtesa ka ashensor dhe mbikëqyrje video.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268821110

0038268821100

Emri i pronarit

Apartmani CG

Web site: www.apartmanicg.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën