RENT A CAR

Apartament Becici

Bečići, Becici

Numri i pyetjeve: 2363 Vizita: 49237

Numri i pyetjeve: 2363 Vizita: 49237

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një apartament me dy dhoma gjumi plotësisht të mobiluar 50m2. Me kapacitet për 2,4,5 njerëz.

Ajo është e vendosur në një pjesë të qetë të Becici, vetëm 150 metra larg nga një plazh i madh me rërë.

Me një tarracë të madhe dhe pamje nga deti.

Apartamenti eshte i pajisur plotesisht.

Ajo ka: parkim të lirë menjëherë para ndërtesës, WiFi falas, dhomen e ndjenjes është e pajisur me TV kabllor dhe ajër të kondicionuar të ri.

Ajo përmban një kuzhinë plotësisht të pajisur me një pjatë dhe një pjatalarëse.

Ashtu si një banjo e madhe me masazh të plotë, një dush të madh me dush dhe tharëse flokësh.

Apartamenti ndodhet në afërsi të shumë restoranteve të peshkut,

si dhe restorante me kuzhinë kombëtare, piceri dhe hotele luksoze.

Menjëherë para ndërtesës gjenden 3 tregje ku gjithmonë mund të blini fruta dhe perime të freskëta.

Furra është gjithashtu afër.

Apartamenti eshte i pajisur me pajisjet e tij, si dhe vendndodhjen ne te cilen ndodhet shume mire,

si për fëmijët për shkak të terreneve të shumta të fëmijëve në rërë ose në park, por edhe përgjatë bregdetit përgjatë bregdetit në gjatësi prej 2 km,

si dhe për të rriturit për shkak të numrit të madh të dyqaneve dhe kafeneve, piceri me muzikë në të gjallët në det.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268414058

Emri i pronarit

Vesna


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën