RENT A CAR

Apartamente BISER

Bečići, Marina Becica bb

Numri i pyetjeve: 9184 Vizita: 249257

Numri i pyetjeve: 9184 Vizita: 249257

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Biser Apartamente në Becici janë vetëm 150 metra larg nga plazhi. Ne jemi të vendosur në pjesën më të bukur të Becici, afër Hotelit Bellavista dhe Mbretëreshës së Malit të Zi. Plazhi mund të arrihet në një shëtitje 1 minutëshe mbi urën e këmbësorëve mbi autostradë dhe duke zbritur shkallët direkt në plazh. Apartamentet janë një vend ideal për çifte të reja ose familje me fëmijë të vegjël. Madhësia e apartamentit Biser është nga 32 në 38 m2. Secili apartament ka një dhomë gjumi, një dhomë të gjallë, një kuzhinë me një frigorifer, një tenxhere elektrike dhe një enë gatimi të plotë. tryezë ngrënie për ngrënie, dhe natyrisht banjo. Secili apartament është i pajisur me ajër të kondicionuar. Ekziston edhe një TV me shtëpi dhe kanale satelitore. Nuk ka hyrje të zakonshme, banjë ose kuzhina në Biser Apartamente, apo ndonjë dhomë të zakonshme për t'u ndarë me të ftuar të tjerë. Ne ju ftojmë të kaloni pushimet tuaja me ne, do të bëjmë çmos për të justifikuar besimin tuaj me një shërbim cilësor.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268649069

+381655887888

Emri i pronarit

Apartmani BISER Becici

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën