RENT A CAR

Apartamente Fjondra

Bečići, Becici

Numri i pyetjeve: 3129 Vizita: 83968

Numri i pyetjeve: 3129 Vizita: 83968

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Fjondra janë të vendosura në një pjesë të qetë të Becici, vetëm 4 km nga qendra e Budvës. Plazhi më i afërt është 350 metra larg. Objekti me 3 yje përmban studio dhe apartamente me tarraca dhe pamje të detit apo malit. Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe TV kabllor. Banjo private përmban një vaskë ose dush. Pa tel dhe internet është në dispozicion në të gjithë objektin Setaliste nga deti është 350 metra larg. Sanduiçe mund të arrihen nga restorante që shërbejnë ushqim deti të përgatitur fllad, enët e kuzhinës malazeze malazeze dhe kuzhinë mesdhetare. Baret, kafenetë dhe dyqanet janë 150 metra larg nga Apartamente Fjondra. Vetëm disa kilometra larg nga ngrënies së natës së kaluar në Budva me klubet e shumta dhe diskoteka në ajër të hapur. Shumë plazhe me rërë dhe plazhe me guralecë, të tilla si sheshi Beqkë, sheshi i Sllensisë, sheshi i Mogrenit, plazhi i Kraljica ina plazës dhe Jaz mund të arrihet me rërë, makinë ose varkë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269595658

Emri i pronarit

Pedja Becic

Dërgo kërkesën