RENT A CAR

Apartament Budva Vend familjar

Budva, 106 Žrtava Fašizma, Budva, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 228 Vizita: 6176

Numri i pyetjeve: 228 Vizita: 6176

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament me dy dhoma gjumi në një vend të shkëlqyer në Budvë (nëpër restorantin Kuzin dhe afër shkollës fillore, në anashkalim). Apartamenti eshte shume i rehatshem dhe i gjere (75m2). Ka nje dhome ndenje me nje tarracë te madhe, dy dhoma gjumi, kuzhine te pajisur plotësisht, korridor dhe banjo te madhe. Ajo ka TV dhe internet, makinë të plotë, pjatalarëse. Apartamenti eshte ajri i kondicionuar. Ndërtesa ka shumë gjelbërim në oborr, dhe ka një farmaci, buke, restorante, supermarkete, një floktar, një dyqan ushqimor i shëndetshëm pranë ndërtesës.

Apartamenti eshte ideal per familjet dhe çiftet me femije.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 10m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267600639

Emri i pronarit

Borka

Dërgo kërkesën