RENT A CAR

Apartament Dana

Budva, 15 Babilonja, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 260 Vizita: 4333

Numri i pyetjeve: 260 Vizita: 4333

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning


Përshkrim

Apartament Dana është një apartament me një dhomë gjumi prej 46m2 në një ndërtesë të re pranë Shkollës së Mesme të Parë në Budva. Apartamenti ka WiFi, kabllo, ajer te kondicionuar, kuzhine e pajisur, lavatriqe ..... Ka nje tarracë me dalje nga dhomen e ndjenjes dhe tarracë tjetër me dalje nga dhoma gjumi. Numri maksimal i njerëzve që mund të strehohen në banesë është 4. Pranë banesës ka dyqane të shumta, buke, restorante dhe kafene. Plazhi është në një shëtitje 7-8 minuta.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 60m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268504093

0038268504088

Emri i pronarit

Mirjana Imsir


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën