RENT A CAR

Apartament Lux me pamje nga deti

Budva, 55 Mediteranska, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 5 Vizita: 1887

Numri i pyetjeve: 5 Vizita: 1887

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Isshtë një apartament me pajisje luksoze në qendër të Budvës, një ndërtesë ngjitur me TQ Plaza. Largësia nga qyteti i vjetër 5 minuta në këmbë, dhe 200m nga plazhi.

Apartamenti mund të strehojë deri në 5 persona.

Ofrohet interneti.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

+38269111855

Emri i pronarit

milica zugic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura