RENT A CAR

Apartament Oaza

Budva, Prijevor 2, Montenegro

Numri i pyetjeve: 62 Vizita: 6699

Numri i pyetjeve: 62 Vizita: 6699

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një oazë të përsosur të gjelbërimit dhe paqen për t'u çlodhur nga jeta e përditshme, në ~ 2km nga plazhi Jaz.

Ka një dhomë të veçantë të rehatshme gjumi me krevat francez dhe krevat fëmijësh. Në dhomë gjallë ka një krevat divan (dhomë ngrënie) me zonën ngrënie. Banjo është me dush dhe vesmazin. Kuzhina është e pajisur plotësisht. Gjithashtu ofron TV satelitor dhe internet.

Apartamenti eshte ideal per çiftet me femije. Vend parkimi ofrohet në oborrin e mbyllur. Pranë ka supermarkete, restorante, buke & zyra postare.

Ne presim që qëndrimi juaj me ne. MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38162396339

Emri i pronarit

Tatijana Stevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën