RENT A CAR

Apartament Qendrore Lux

Budva, 32 Žrtava Fašizma, Budva 85310, Montenegro

Numri i pyetjeve: 171 Vizita: 6873

Numri i pyetjeve: 171 Vizita: 6873

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti eshte dy dhoma gjumi, 80m2, pamje nga deti.

Dy dhoma gjumi

Dhoma e parë: krevat dopio plus krevat në qoshe

Dhoma e dyte: krevat dopio, plus divan, dhome ndenje me qoshe, kuzhine e madhe ... Apartamenti ka 3 TV dhe 3 kondicionere, nje tarracë të madhe me pamje nga qyteti dhe me madhësinë e detit prej rreth 30m2, banjo me dush dhe wes makinë, -fi, si dhe parkimi i tyre para ndërtesës (devijim i largët) ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267670076

Emri i pronarit

Ivica Janovic

Dërgo kërkesën