RENT A CAR

Apartamente KRALJEVSKA VILA

Budva, TRG SLOBODE 3

Numri i pyetjeve: 2457 Vizita: 78592

Numri i pyetjeve: 2457 Vizita: 78592

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Brenda Villa Royal ka gjashtë apartamente EXTRA LUX. Ne jemi të vendosur në qendër të Budvës, në të gjithë plazhin slloven, 50 metra larg detit. Ju mund t'i shihni fotot në galeri. Në afërsi të Villa Royal, janë 3 plazhe: kreu i Ricardit, Mogren, Becici. Për të bërë shërbimet tona edhe më të mira çdo sezon, dhe festën tuaj të paharrueshme, ne jemi të hapur për dëshirat dhe sugjerimet tuaja! Të gjitha apartamentet janë të pajisura me: - dyer të verbër dhe një çelësabërës italian anodized - kondicionerë digjital me dy drejtime - TV me TV kabllor, me video mbikqyrje të plotë me kamera (parking, hyrje) - frigoriferë privatë - Kuzhinat janë bërë në stilin italian, me shkëlqim 100% të lartë - Banjat janë bërë në stilin mbretëror! - Mobilje italiane - pamje nga deti - 100% mure të lehta dhe të sheshta janë pikturuar me ngjyra Benetton italiane. - Parking privat - Ndalimi i ujit Royal Villa, u përfundua në maj 2004, për shkak të rregullimit të izolimit të tingullit Apartamente dhe dhoma më ekskluzive të një vilë mbretërore janë të pajisura ekskluzivisht në stilin italian. Për mysafirët me kërkesat më të larta dhe shijen e sofistikuar, ofrohet një program i veçantë jacuzzi. Vila Mbretërore është e hapur gjatë gjithë vitit. Ne shpresojmë që ne do të jemi zgjedhja juaj.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 219 719

Emri i pronarit

Davor Petovic

Dërgo kërkesën