RENT A CAR

Apartamente Markoviq

Budva, 23 Mimoza, Budva 85310, Montenegro

Numri i pyetjeve: 190 Vizita: 7762

Numri i pyetjeve: 190 Vizita: 7762

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Markoviq janë të vendosura në qendër të Budvës, kemi 6 apartamente. Në afërsi të afërt është komuna, stacioni i autobusëve, zyra postare, policia, qendra shëndetësore, qendra sportive, restorantet, tregjet. Ne jemi 10 minuta në këmbë larg nga plazhi.

Kur është fjala për cilësinë e shërbimit, apartamentet tona janë të pajisura mirë, të ajrit të kondicionuar, me kuzhinë, televizion, banjo private, internet, ballkon.

Ne kemi furnizim me ujë shtesë, wi-fi, hapësirë parkimi.

Apartamente Markoviq janë kategorizuar me 3 yje.

Pastrimi i përditshëm, ndryshimi i peshqve, janë pjesë e shërbimit tonë standard. Ne kemi përvojë në turizëm dhe ushqim për rreth 30 vjet.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 40m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269856465

Emri i pronarit

Milica Markovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën