RENT A CAR

Apartamente Mima

Budva, E80, Prijevor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 32 Vizita: 6344

Numri i pyetjeve: 32 Vizita: 6344

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

E vendosur në Budva, Apartamente Mima është 4.1 km nga Plazhi Mogren dhe 5 km nga Parku Aqua Park. Ajo ofron strehim me ajër të kondicionuar me një oborr spanjol dhe pa Wi-Fi. Prona ofron një ballkon dhe pamje malore.

Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka 1 dhomë gjumi, një TV kabllor me ekran të sheshtë dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht me frigorifer, furrë, lavatriçe dhe vitore.

Objektet Barbecue janë gjithashtu në dispozicion. Nëse doni të eksploroni zonën, Apartamentet Mima ofron me qira makina dhe një zonë peshkimi.

Sveti Stefan është 15 km nga prona, ndërsa Mogren Fort është 3.9 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 19 km nga prona dhe Apartamente Mima ofron një transferim aeroporti për një tarifë shtesë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268113334

Emri i pronarit

Branka Kuburovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën