RENT A CAR

Apartamente OLGA

Budva, Filipa Kovacevica 5

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 33239

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 33239

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mirë se vini,

Ne ju ofrojmë strehim për qëndrim të pavarur në Budva.

Guests kanë qasje në apartamente me ajër të kondicionuar dhe dhoma dyshe.

Të gjitha njësitë e akomodimit kanë TV satelitor, internet falas dhe të tyret

banjo (përmban dush ose dush), tarracën e vet.

Guests mund të përdorni të gjithë makinën dhe objektet hekurosje.

Një tarracë e përbashkët me mobilje kopsht është në dispozicion.

Çdo apartament ka ballkon ose tarracë, një zonë të shtrojë dhe të pajisur

kuzhinë me dhomë ngrënie, ndërsa çdo dhomë ka një frigorifer.

Apartamente Olga janë të vendosura 300 m nga plazhi Slloven dhe 700 m nga Qytetin e Vjetër

të qytetit.

Ndërtesa është e rrethuar nga supermarkete, furrë është 5 metra nga banesa. Restorant

është 50 m nga banesa.

50 metra nga shtëpia ka një parkim të madh të qytetit i cili është i lirë.

Pronarët e banesës janë një mysafir në bum për çdo lloj ndihme.

Ekziston mundësia e transferimit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 64 502 33 55

Emri i pronarit

Petar i Slavica

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën