RENT A CAR

Apartamente Perovic

Budva

Numri i pyetjeve: 1461 Vizita: 57889

Numri i pyetjeve: 1461 Vizita: 57889

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet 50 metra nga dyqanet e apartamenteve të këndshme dhe restorant në afërsi të 20 metra
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 040 431

Emri i pronarit

Kosara Perovic

Dërgo kërkesën