RENT A CAR

Apartamente SPIN

Budva, Prvomajska 19, Babin Do

Numri i pyetjeve: 1872 Vizita: 133154

Numri i pyetjeve: 1872 Vizita: 133154

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

- BLOCJA E APARTAMENTIT përbëhet nga 6 apartamente me katër krevate 52m2 NË SIZE. - DISTANCE NGA DETA 400m. - APARTAMENTET JANE KLASIFIKUAR NGA KATËR STAR NGA MINISTRIA E TURIZMIT. Apartamente të përfshira: DHOMA E JETESHME ME KUZHINE DHE DINER KALAT E FOLDING NË DHOMËN E JETESËS Dhomë gjumi me krevat dopio Krevat shtesë nëse kërkohet BABY'S COT NËSE KËRKOJNË TV kabllor Me ajër të kondicionuar LARTE TERRACE (12m2) ME VIE VIE PARKUESE PER AUTO (8 hapësira) FURNIZIM ME UJE 24 HOUR (22m3 TANK)
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 304 999

Emri i pronarit

Vesko Vuksanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën