RENT A CAR

Apartamente Villa Holiday

Budva, Krimovica bb

Numri i pyetjeve: 734 Vizita: 77736

Numri i pyetjeve: 734 Vizita: 77736

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Pishinë


Përshkrim

Apartamente "Villa Holiday" janë të vendosura në fshatin Krimovica, 300 metra mbi nivelin e detit dhe përballë detit. Ata vijnë nga Budva në plazh "Jaz" dhe deri në det deri në plazhin "Trsteno". Nga plazhi "Trsteno", një rrugë e gjerë asfalti shkon përpjetë, dhe për rreth 2 km, ndjekim shenjat tona në vilë. Jemi rreth 9 km nga Budva. Plazhi më i afërt është Trsteno, 2 km nga vilë, pastaj plazhi Jaz, 4 km nga vilë dhe plazhi PlocePlatamuni) me ujë të pastër kristal dhe 4 pishina për fëmijë dhe të rritur, 3 km larg vilës. Të gjitha plazhet udhëhiqen nga një rrugë e asfaltuar pa grumbullim dhe trafik. Përveç vilës ka hapësirë të mjaftueshme për parkim. Vilë ka një pishinë të madhe, oborr, luksi prej 11m me 6m. Pishina përbëhet nga tre pjesë: fëmijët, jacuzzi dhe një hundë notimi dhe ndriçimi. Është i përshtatshëm për banje ditore dhe natë. Rreth pishinës janë cadra, cadra, kastravecë dhe tus. Një pjesë e rrafshit që drejtpërdrejt mbikëqyr detin është e pajisur me kolltuqe të rehatshme dhe tryeza të mbrëmjes. Kudo rreth pishinës ka ndriçues që japin një dritë të këndshme dhe një atmosferë të këndshme. Villa Holiday ka 15 apartamente me qira, është përballë detit dhe nuk është e strehuar nga shtëpi të tjera, kështu që nga të gjitha tarraca, të cilat çdo apartament ka, e sheh drejtpërdrejt detin. Pamja e detit është interesante në mëngjes dhe në perëndim të diellit. Erë e butë sjell aromë dehëse nga deti dhe ftoh mirë netë e nxehtë të verës. Shtëpia është e izoluar mirë, fasada, dhe çdo apartament ka ajër të kondicionuar. Vilë ndodhet në një vend ku deti dhe ajri malor përplasen. Në një ditë të qartë, malet Lovcen, Prevlaka dhe porti i Barit janë të dukshme. Deti dhe ajri malor ndikojnë pozitivisht në rikuperimin e frymëmarrjes dhe qarkullimit të gjakut. Afërsia e Budvës, Tivatit dhe Kotorrit lejon një mbrëmje të pasur të natës dhe argëtim. Nëse doni një festë për shpirtin dhe trupin, vini në këtë vend hyjnor. apartamente Të gjitha apartamentet kanë: - Kuzhinë të pajisur plotësisht (lavaman, sobë mini, frigorifer, tavolinë dhe karrige druri, pajisje të plotë për 6 persona) - Banjo (dush, kazan 50 l, kavanoza, lavaman, ) - Kondicioner, - TV-Terrace (me mobilje dhe pamje nga deti) -Internet-Cable tvVelicina apartamente prej 25 m2 - 40 m2 pa tarracë. Vila ka: 2 apartamente të dyfishtë - studio me kuzhinë, banjo dhe verandë (në dhomë me gjerësi të palosshme 1.5 m) 3 apartamente të trefishtë - studio me kuzhinë, banjo dhe tarracë, në shtrat me gjerësi të palosshme 1.5 mi kolltuk me dy palosshme 80cm gjerësi 8 apartamente me katër shtretër (dhomen e ndjenjes me krevat të hapur 1.5 metra të gjërë dhe dhomë gjumi me një gjerësi prej 90 cm dhe një tjetër 120 cm). Këto apartamente mund të strehojë 5 persona 2 suita te shijshme (dhome ndenje me 2 shtreter, gjereshe 1.5 m dhe dhome gjumi me nje gjereshe 140 cm + gjeresine e nje krevati 90 cm). Apartament është i madh dhe i gjerë me një tarracë të madhe me pamje nga deti Vilë ka rezervuarin e saj dhe në atë mënyrë në çdo kohë ne i japim mysafirët me ujë. Vilë gjithashtu ka gjeneratorin e vet të energjisë që furnizon tërë objektin me energji elektrike në rast të zhdukjes së saj. FALEMINDERIT PËR KONFIDENCIALITETIN! Ne do të dëshironim të shihnim ardhjen tuaj në bukurinë dhe komoditetin e vilës sonë, si dhe shumë të ftuar të tjerë që kanë qëndruar në të dhe kthehen me ne. ÇMIMET: (çmimet ndryshojnë në varësi të afatit)

Dyfishtë 25-35 euro

Tre-krevat 30-40 euro

Katërdhjetë e pesëdhjetë e pesëdhjetë euro

Pesë orë 45-65 euro

Një total prej 55-80 euro

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 2000m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381648981100

+38269684247

+38163639774

Emri i pronarit

Veselin Spaic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën