RENT A CAR

Banesa-apartamente MILACIC

Budva, Dubovica 2

Numri i pyetjeve: 2215 Vizita: 120761

Numri i pyetjeve: 2215 Vizita: 120761

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamenti eshte nje ndertim i ri, nuk eshte lëshuar asnjëherë ... Është shumë moderne, ndodhet në katin e dytë të një ndërtese banimi, ndodhet pranë stacionit të autobusëve, ka 3 dhoma gjumi të ndara, një dhomë gjallë, një dhomë ngrënie, një kuzhinë, një tualet, dhe 2 tarraca Apartamenti mund të strehojë në mënyrë të qetë 8 persona.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268360449

Emri i pronarit

Milenko Milacic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën