RENT A CAR

Budva Inn Apartamente ****

Budva, Babilonija 84

Numri i pyetjeve: 1082 Vizita: 41270

Numri i pyetjeve: 1082 Vizita: 41270

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Të nderuar vizitorë,

ne duam t'ju prezantojmë me ofertën tonë ekskluzive për verën - " Budva Inn Apartments " tonë në zemër të Budvës.Që nga viti 1985 kemi qenë një kompani familjare që merret me turizëm dhe furnizim ushqimi në Gjermani dhe Mal të Zi me dashuri dhe përsosmëri.

Apartamente janë të vendosura në një pjesë shumë të popullarizuar dhe të jetojnë të Budvës, 400 m nga plazhi i qytetit dhe 15 minuta në këmbë nga Qytetin e Vjetër të Budvës.

Në katin përdhesë të shtëpisë është një nga Café-Piceria më e famshme "Fenix" , ku mysafirët mund të shijojnë mëngjes, si dhe të shijojnë specialitete të tjera lokale, përveç picerisë së shkëlqyeshme.Në afërsi të afërt - 10 metra afër - ka restorante, buke, dyqane, dyqane, dyqane, me qira një makinë, floktar dhe sallonet e bukurisë.

përmbajtje

Apartamente dhe dhoma janë kategorizuar me 3 yje dhe kanë strukturë dhe rehati të shkëlqyeshme (ju lutem shihni përshkrimin e strukturës dhe pamjes).Ndërtesa ka 3 kate dhe 2 hyrje me një parking të veçantë. Oborri i sapo mobiluar me shpirtin e Mesdheut ofron një mundësi për takime dhe pushim relaksues nën pjergull.

Shtëpia jonë punon në parimin e "Energjisë ECO" - Sistemi ynë diellor i artit dhe i natyrshëm lejojnë ujin e përditshëm të nxehtë.Në hyrjen e parë janë 2 apartamente moderne dhe të rehatshme me tre apartamente dhe një apartament me katër krevate.Në hyrjen e dytë janë 18 dhoma të cilësisë , 12 dhoma dyshe dhe 6 dhoma të trefishta. Apartamente dhe dhoma kanë ballkone të mëdha me diell me pamje Budva, malet ose oborr të bukur, kuzhina të pajisura plotësisht ose mini frigorifer , banjo me dush, tharëse flokësh, kondicionerë me ajër të kondicionuar, internet falas wifi dhe moderne Samsung-TV (me mbi 200 Programet televizive në apartamente). Siguruesi qendror garanton sigurinë e gjërave të vlefshme për mysafirët tanë. Përdorimi i aksesorëve hekurosje është i lirë.Pastrimi i apartamenteve dhe zëvendësimi i sandbox është çdo ditë, dhe duke zëvendësuar shtrat çdo ditë të tretë.

Shërbim shtesë

- Transferoni limoun në aerodrom dhe bëni një udhëtim sipas dëshirës suaj

- Një fotograf profesionist personal për të regjistruar një festë të paharrueshme

- Masazh Profesional

- Mëngjes kontinental në ballkon tuaj

- Pastrimi kimik

- Me qira një makinë, biçikletë dhe avion

- Parking

Familja Ceranic dhe menaxhmenti komunikojnë në disa gjuhë , si gjermanisht, anglisht, rusisht dhe serbisht.Ne u ofrojmë mysafirëve tanë një shërbim profesional dhe të përsosur .

REZERVIMI për parkim është i nevojshëm

Familja Ceranic dhe menaxhimi ju presin me humor në zemër të Budvës për një pushim të paharrueshëm dhe me diell.Përshëndetje iditët me diell ju duanFamilja CeranicNa telefononi thjesht 00382/67 202 460!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 400m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267202460

0038267202406

Emri i pronarit

Maksim Ceranic

Web site: http://www.budvainn.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën