RENT A CAR

Hotel Sajo

Budva, Jadranski put b.b.

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 48026

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 48026

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Mirësevini në hotelin "Sajo", hoteli më ekskluziv në kryeqytetin e turizmit Malazez, Budvi.Hotel ka 12 dhoma, 6 eprorë dhe 8 suita të dizajnuara për klientët që dëshirojnë një nivel të lartë shërbimi. Të gjitha dhomat dhe apartamentet janë të pajisura me TV kabllor, minibar, telefon me dalje direkte, banjo, ajer te kondicionuar qendror, ballkon, internet. Objektet shtesë përfshijnë një palestër, sauna, shërbim me qira, një restorant me një kopsht xhami, dy bar aperitiv - një në pritje, tjetri në katin e fundit të hotelit, me një tarracë çati që jep një pamje të bukur panoramën e Budvës. Hoteli ka një parking nën mbikëqyrje me video. Jemi të vendosur 300 metra larg bregut dhe u ofrojmë mysafirëve tanë një rehati të madhe dhe një shërbim të shkëlqyer. Hoteli është 1 km nga stacioni i autobusit dhe 25 km nga aeroporti i Tivat.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 300m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën