RENT A CAR

Një apartament dhomë gjumi BUDA

Budva, Slovenska plaza

Numri i pyetjeve: 1353 Vizita: 98748

Numri i pyetjeve: 1353 Vizita: 98748

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning


Përshkrim

Apartamenti ndodhet përballë plazheve Slovenske, prapa tregut të Slavenisë. Në katin e parë, dhe tarracë është në anën lindore. Ka 33 metra katrorë + 6 metra katrorë tarraca. Apartamenti përbëhet nga një kuzhinë të pajisur plotësisht, dhomë ngrënie, dhoma me 2 shtretër në një shtrirje. Ka një shtrat tjetër në tarracë në tarracë.

Mund të strehojë në mënyrë të këndshme deri në 5 persona. Banjo është e pajisur plotësisht, e cila gjithashtu përfshin një makinë për çdo gjë. Në vetëm disa hapa ka një dyqan, një restorant, dhe në ndërtesë ka një kazan kimik, një floktar, një kafe ...

Çmimet për sezonin janë si më poshtë:

Prill, Nëntor: 15 EUR Maj, Tetor: 20 EUR Qershor, Shtator: 30 EUR Korrik, Gusht: 50 EUR

Për të konfirmuar rezervimin, kërkohet një paradhënie prej 30%. Taksa nuk është e përfshirë në çmim dhe është EUR 1 për person. MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 786 035

Emri i pronarit

Apartman BUDA

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën