RENT A CAR

Studio Mitrovic

Budva, 8 Ferona, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 143 Vizita: 6789

Numri i pyetjeve: 143 Vizita: 6789

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Studio 36m². 4 + 1 krevat (krevat divan si dhe kolltuk për 5 të rritur) Kati i parë në një ndërtesë banimi, me ajër të kondicionuar. Studio ka gjithçka të nevojshme për një qëndrim të këndshëm. 300m nga rruga kryesore. Afër restoranteve Zlatibor dhe Kuzina. Për informacione të mëtejshme telefononi në 0038269222922

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269222922

0038267340284

Emri i pronarit

Stanka Mitrovic

Dërgo kërkesën