RENT A CAR

Studio apartament Kum

Budva, 4 Filipa Kovačevića, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 136 Vizita: 9952

Numri i pyetjeve: 136 Vizita: 9952

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Kum është e vendosur në qendër të Budvës, pranë stacionit të autobusëve dhe Qendrës Shëndetësore. Apartamenti eshte i pajisur perfekte me te gjitha gjerat e nevojshme per nje qendrim te kendshem. Apartamenti ka ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 5m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268821110

0038268821100

0038269443332

Emri i pronarit

Apartmani CG

Web site: www.apartmanicg.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën